Показать сообщение отдельно
Старый 12.10.2024, 21:13   #151362 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от алеккк Посмотреть сообщение
писькограй плять прэзидент, умора, дай дай дай, хыхол думал хитрожопый всех наипать, а наипал сам себя.
дохлый кот грохнут тебя свои же, сто пудов припомнят твою брэхню и вы все такие, реально будите ипашить друг друга , ни законов ни конституции ни страны и прэзидент просроченный агент Кремля.
Підрован, ти навіть не помічаєш, що весь час намагаєшся підстроїти майбутній час під свої хотєлки. Грохнут...будИте іпашить....пріпомнят. Заспокойся вже. Чи воно буде і коли, а може не буде. Десять років пройшло як ви обіцяєте нам мерзлий пиздос. А воно все ніяк. Так і здохнеш не дочекавшись. Мріяв би про щось більш реальне. А то нудно ж вже вашу оцю мантру читати. Ми вас вбиваємо і це є процесс, гарний процес, логічний і божествєний. У самурая немає цілі, а є дія. Що там в кінці знає тільки пан Біг, а така голозада кікімора як ти повнинна зтулити рота і не пиздіти, щоб не заробити собі карму. Бо допиздишся і срака порветься так, що хуй зашиєш.

----------

Цитата:
Сообщение от =Stil= Посмотреть сообщение
Мне нет, но тебе явно легче, когда за вас все другие делают, а вы платите своими жизнями, но и лук со стрелами, вам явно не меценаты дают, за все придется расплачиваться и жопы вашей явно не хватит))
Кожен кацап вважає себе пророком і завжди в своїх пророцтвах пройобує всі полімєри. Знаєш чого так. Бо ви живете в гівні і все життя плекаєте надію із цього гівна вилізти, але нічого для цього не робите. Но надія не зникає і кожен кацап живе майбутнім часом і як я вже казав підстроює свої хотєлки під майбутній час. А живу сьогоднішнім днем і отримую задоволення від кожного прожитого дня. Яке буде майбутнє я не знаю і знати не хочу. Але воно буде таким яким ти сам його робиш. А нафантазувати я і сам можу. Я наприклад впевнений, що не почни ви цю війну ви би продовжували торгувати газом і другою сировиною і мали би гроші. А зараз щоби вести цю війну ви просираєте всі свої резервні накопичені фонди, які можна було би витрачати на соціальні потреби. Але ніт. Хуйло хоче будувати імперію, но пан Біг йому мізків не дав і він почав робити единне відоме йому. Вести війну. Розраховував впоратись швидко і не очікував, що підключиться проти нього вся Европа. Бо тупий і не розумів, що він вже всіх заїбав своїми гнутими пальцями. Коротше, того, що у вас було вже не буде ніколи. Санкції продовжаться, кацапів будуть ненавидіти по всій Европі як ненавидять вже зараз. Виграти війну вам не дадуть, не для того в Україну вклали стільки зброї і грошей, щоби тепер відступити і на все плюнути. Нам буде важко, але в тому і стратегія, щоби вичавити з вас всі життєві соки, щоби ви більше нікому не могли заподіяти лиха.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием