Показать сообщение отдельно
Старый 30.09.2024, 21:46   #151044 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от алеккк Посмотреть сообщение
Я вот смотрю со стороны и нихрена не удивляюсь, просрать всё, ипать, у власти писькограй, депутаты гроши пиндоские делят, а ТЦК хатоскрайников ловят на убой, шо не так, где я спиздел,ГА?
Бачиш в чому твоя проблема? У людини три стадії розвитку і росту. На першій стадії по мірі дорослішання людина вчиться набувати і здобувати базових потреб необхідних для того, щоб не виживати в складних умовах. Тобто вона вчиться і набуває освіту і професію, яка буде цю людину годувати. Коли ця людина добивається того, що базові потреби в неї забезпеченні, тобто в неї є де жити, є що їсти і в неї і в неї є зброя, щоб себе захистити, ця людина переходить на іншу стадію. Це культурний розвиток. Тобто вона виходить заміж, чи знаходить собі жінку і заводить сім"ю. Далі вона відвідує театр, кіно, чи концерт. Записується в клуби, чи спортивні секції, подорожує по іншим країнам чи по своїй. Займається бізнесом і наймає робітників, щоби фізично не працювати самому. Коли людина вже не має потреби працювати, бо гроші вже не є проблемою, то вона переходить на третю стадію розвитку. Це здобуття влади. І тоді вона іде в політику і рухається по кар"єрних щаблях на самий верх, якщо для цього в неї є здібності і сміливість.
Ти той екземпляр, який не вийшов з першої стадії розвитку. При Азорові ти забезпечував собі базу, а тепер вимушений виживати і бази в тебе немає. Тому часи Азарова і Януковича для тебе були гарні, а зараз тобі хуйово, бо ти застряв в тих часах і перестав рухатись і вчитись. А я задовго до Азарова забезпечив собі базові потреби, а потім перейшов в другу стадію розвитку і тому мені похуй на часи Азарова. Він для мене ніякий і цінності як політик не має ніякої. До того ж він ніколи не вболівав за Україну, бо був завжди кацапом із Калуги. Але да, він сам вийшов в третю стадію, але йому не вистачило честі і порядності бути політиком і патріотом своєї країни. Він рєнєгат і прастітутка така як і ти. Саме тому ти з ним і носишся як з писаною торбою, хоч він тебе і наїбав. Хоча більше всього ти сам наїбав себе, а він лише скористався твоєю тупістю. Ми виборемо свою свободу і залишимося в Европі. А ти будеш гризти кадик своєму сусіду за цвілу скоринку хліба, бо тобі потрібно жерти хоча б раз в два дні. А я можу їсти три - чотири рази в день і не думати де знайти цю їжу. Твій Азаров це символ застою де всі крадуть і порушують закон не маючи ніякого захисту від держави. Тому да, при Азарові було хуйово. Для таких як я. Для такої дешевої і убогої шерсті як ти мабуть було нормально. Ну ностальгуй, шо я тобі можу порадити окрім цього?
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием