Показать сообщение отдельно
Старый 30.09.2024, 21:18   #151041 (permalink)
Новичок
 
Регистрация: 07.01.2021
Сообщений: 15
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: ЛНР РФ
Авто: ммс
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Dad_Cats Посмотреть сообщение
У луганської прастітутки порвалась в черговий раз срака. Ваш Донбас дійсно був дотаційним. Ваше вугілля було потрібне, але його собівартість була вищою ніж на світовому ринку. Дуже глибоко лежить, не вигідно добувати, інвестування в ваші шахти розкрадалися, техніка безпеки в зв"зку з цим була в сраці, але купували в невигоду Україні, бо мафія. Тепер можна купувати будь де, хоч в Норвегії, хоч в Африці. Вдавіться і забудьте про своє вугілля. Його ніхто не буде більше там добувати, навіть після нашої перемоги. Воно не вигідне. Ніхто не буде відновлювати шахти, які ви ж вірізали на металлобрухт і затопили. Їх треба було закривати в будь якому випадку. Притомні люди з Донбасу виїхали і влаштувались де захотіли. Одна дівчина з Донбасу відкрила будівельну фірму в Святошинському районі Києва і робила мені машинну штукатурку в Ірпені в квартирі, а зараз зробила в гаражі в Гостомелі і зробить утеплену стелю до кінця тижня. Вони всі себе знайшли і влаштувались де захотіли. На донбасі залишився лише такий шлак як ти, ні на що не придатний, який хотів халяву від кацапів за аренду своєї сраки. Але сраку використали, а халяву ти не дочекався. Тепер смокчеш. Після того як кацапи втечуть , тобі доведеться тікати з ними в обозі, як колишнім поліцаям при німцях. Бо сусіди тобі згадають все те, що ти пиздів і робив. Кого здавав в гестапо і т.д і т.п. Не затримуйся, бо не встигнеш. Роботи там для багатьох людей вже не буде ніколи. Тому нєхуй вам там дєлать. Уйобуйте. Там будуть видобувати сланцевий газ і нафту, а багато людей для цього не треба. І такі гниди як ти точно там зайві. Тікай, поки не вбили.
ты шо умней Азарова, или опять спиздишь, что при нём было херово, а он про другое говорил, с цифрами и фактами.
Я вот смотрю со стороны и нихрена не удивляюсь, просрать всё, ипать, у власти писькограй, депутаты гроши пиндоские делят, а ТЦК хатоскрайников ловят на убой, шо не так, где я спиздел,ГА?
алеккк вне форума   Ответить с цитированием