Показать сообщение отдельно
Старый Сегодня, 18:49   #150786 (permalink)
Новичок
 
Регистрация: 07.01.2021
Сообщений: 15
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: ЛНР РФ
Авто: ммс
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Dad_Cats Посмотреть сообщение
Ну пиздець. Язик в нього заплітається, але він все розуміє і впевнений, що я пишу за допомогою гуглоперекладача. Бо дуже академічно. Луганський підарас, язик в тебе заплітається бо ти народився з синдромом дауна і в тебе ще й ДЦП. Я вчився в українській школі, де викладання всіх предметів були на українській мові, окрім россійської мови. На українській мові я розмовляю вільно, так само як і на російській, бо в дитинстві багато читав художньої літератури саме на мові. В бібліотеці цікаві книжки на россійській були завжди на руках, а на українській були в наявності. Тому мені не потрібен ніякий гуглоперекладач, в мене достатній словниковий запас українських слів. І граматика в мене саме академічна. Я знаю правопис і української і російської. Можу писати правильно, а можу писати на суржику, або як чую саме для того, щоб російськомовні лапті мали змогу розуміти те, що я пишу. Експерт з тебе як з гівна куля, тому сиди і гадай чому ти вчився в Україні, але язик в тебе заплітається. Ти просто тупа нездара і невіглас. Як собака, все розуміє, а сказати не може. Тільки гавкає і скавчить. Дивись сюди тупий підарас: [Только для зарегистрированных...]
криворожский пидарас, нацюцюрник ты брехливый, в вашем криворожье до 2014 г на русском языке разговаривало 80 процентов людей, а в кукуеве вообще 99 процентов, украиномовный ты

----------

Цитата:
Сообщение от Elic Посмотреть сообщение
Да какой нахуй хамон? Он его пробовал, ну хуй с ним пару раз, а запиздел, что вместо хлеба
жрал.
Сейчас в телеге такой же торчит и то же с Кривого Рога миллионер. Снял видос ну явно ванной комнаты с гостиницы и рвëт сраньë , что это его хата. Напомнил местных выставлял, одного богатством, второго умением и уникальностью
хыхол должен быть паном, высшая форма статуса хыхла. Панування для хыхла, это как жупан без заплаток

----------

Цитата:
Сообщение от Dad_Cats Посмотреть сообщение
Я твій рот їбав, луганський гомосєк.
да ты плять сам себя выебал
Цитата:
Зеленский в Америке встретился с президентом Парагвая. Да, встреча полезная. Надеюсь, парагваец рассказал, как за шесть лет войны в 19-м веке было уничтожено до 90% мужчин его страны, в результате чего она и спустя полтора столетия остается одной из беднейших стран Южной Америки. Он может много рассказать Зеленскому о том, как в той войне мобилизовывали детей от 9 лет и старше.
алеккк на форуме   Ответить с цитированием