Показать сообщение отдельно
Старый Сегодня, 18:21   #150784 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от алеккк Посмотреть сообщение
изучал, хорошо понимаю, разговаривать на нём не могу, язык заплетается.
думаю блохастый пишет через гугл переводчик, через чур академическое правописание, а сейчас украинский язык изменился, с западной украины где традиционно было влияние польского румынского венгерского языков повлиял на украинский с центральной украины который был шаблоном. Даже по укротв у дикторов сейчас такое произношение, что режет слух, смесь бандерского с украинским.
блохастый, так чы ни? ГА?

Разок прокололся он, когда написал, уві сні, так никто не говорит, машинный перевод.
Ну пиздець. Язик в нього заплітається, але він все розуміє і впевнений, що я пишу за допомогою гуглоперекладача. Бо дуже академічно. Луганський підарас, язик в тебе заплітається бо ти народився з синдромом дауна і в тебе ще й ДЦП. Я вчився в українській школі, де викладання всіх предметів були на українській мові, окрім россійської мови. На українській мові я розмовляю вільно, так само як і на російській, бо в дитинстві багато читав художньої літератури саме на мові. В бібліотеці цікаві книжки на россійській були завжди на руках, а на українській були в наявності. Тому мені не потрібен ніякий гуглоперекладач, в мене достатній словниковий запас українських слів. І граматика в мене саме академічна. Я знаю правопис і української і російської. Можу писати правильно, а можу писати на суржику, або як чую саме для того, щоб російськомовні лапті мали змогу розуміти те, що я пишу. Експерт з тебе як з гівна куля, тому сиди і гадай чому ти вчився в Україні, але язик в тебе заплітається. Ти просто тупа нездара і невіглас. Як собака, все розуміє, а сказати не може. Тільки гавкає і скавчить. Дивись сюди тупий підарас: [Только для зарегистрированных...]
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.

Последний раз редактировалось Dad_Cats; Сегодня в 18:24..
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием