Показать сообщение отдельно
Старый Вчера, 22:48   #150694 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от cfkvsi Посмотреть сообщение
Істєріть треба тобі. Якось воно само собою вийшло, що те, що я писав півроку тому про ваше гниле ЯО підтвердилося. Пуск Булави з підводної лодки був зупинений в зв"язку з тим що виникли технологічні проблеми, а пуск Сармата з шахти не дуже вдався і ракета вибухнула прямо в шахті. Шо ж ви косорукі такі, нацисти свинособачі? Все що ви можете це пиздіти про своє вєлічіє і невиносімую мощу. А на ділі все просмерділось і протухло? А штатовська ракета Мінітмен відпрацювала в штатному режимі. Вийшла з шахти, прилетіла на полігон і попала в задану ціль. Шо ж у вас все так через жопу? Шо блядь, будете дєлать? Дрочить і здаватись в полон? В Волчанскє котьол, а ви ж любите котли? Так це ще й хуйня. Ви самі почали по цьому котлу їбашити кабами? Ви їбанулись там по своїм довбойобам бомбами хуярить? Чи це щоб обмінний фонд ми не поповнили?

----------

Цитата:
Сообщение от 2-GARIN Посмотреть сообщение
У блохана по ходу гальюн сломался... опять сюда срать пришел...
Мій гальюн працює як годинник, залупа ти рязанська. Все є, вода, світло і каналізація. А ти смокчеш кацапський пісюн і чекаєш воду з неба. Хуєпутало одноноге, збирай котомку і пиздуй в Калугу, ти нам в нашому Криму нахуй не потрібен. Ми заберемо в тебе квартиру і віддамо її якомусь герою азовцю з його сім"єю. Він там витравить твоїх родичів тараканів, зніме линялі коври і зробить евроремонт, щоби не смерділо твоїми кислими щами і портянками. А костиль ми тобі на кордоні в сраку затасуємо, щоб був як руль по вітру. Коротше, осємєнітель, пиздуй нахуй з нашого Криму по своїй волі, бо блядь буду я тебе тварюку одноногу здам, а якщо не здам, то приїду і тихцем тебе завалю як старого кабана із свого Спрінгфілда. Бо місця нам з тобою на одному Криму ніхуя немає. Пиздуй Вітьок в Рязань, бо я тебе з світу зживу в Україні, так чи інакше.

----------

Цитата:
Сообщение от GASCHE Посмотреть сообщение
В ванной вода закончилась, смывать нечем
Так в тебе її й не було, засранець ти троїцький. Ти коли останній раз мився, срака ти козломорда? Ви ж кацапи, козлами тхнете так, що очі виїдає, бо не миєтесь ніколи.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием