Показать сообщение отдельно
Старый 17.09.2024, 14:15   #150507 (permalink)
Участник тусовки
 
Регистрация: 22.07.2018
Сообщений: 125
Вы сказали Спасибо: 30
Поблагодарили 17 раз(а) в 16 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 31
Сказали Фууу! 22 раз(а) в 22 сообщениях
Откуда: оренбургская обл.
Авто: ненужен
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от путин вова Посмотреть сообщение
Украинцы в отличие от тебя пися по мирняку не бьют...
Правильно, украинцы не бьют.....Бьют хохлоособи.
Цитата:
Сообщение от Dad_Cats Посмотреть сообщение
Де ви такі йобнуті беретесь? Нахуя мені твої "плоскості" і щось там на них малювати, коли є непреривне відео відзняте на камеру смартфона? Щоби що? Повірити в твої сумазбродні домисли? Я досить чітко уявляю хід мислей твоєї перекошеної хибної логіки. Ти бачиш відео, яке не збігається з твоїми уявленнями про "святість і справедливість" вашої смердючої війни. В твоєму уявленні такого не може бути апріорі. І ти починаєш будувати паралельну реальність в своїй уяві, щоб побачити біле де насправді чорне. Того факту, що вся ваша загарбницька війна це суцільний злочин проти людяності ти і всі ви не визнаєте ніколи, бо для цього кожному з вас треба визнати себе злочинцем, бо кожен з вас цей злочин підтримує всією своєю рабською душею. Ви кожен раз коли вам показують документальні факти відмовляєтесь їх визнавати і ховаєте свої сцикливі голови в пісок, переконуючи себе, що такого не може бути, бо "рускій воін на такоє не способен". А на справді рускій воєн це завжди бандит, гвалтівник, мародер і вбивця. Варвар, але сцикливий варвар, бо в сучасному світі варваром бути не престижно і тому цей варвар робить те що робили варвари в минулому, але встидається це визнати, роблячи вигляд, що він сучасна людина. Але скільки би ви не рядились в овечу шкуру ваше свиняче їбло завжди вилазить на поверхню. "Впізнаєте Його по ділам Його". Саме тому ви ховали свої злочини в усіх захоплених містах, зариваючи їх під завалами. І тільки в Бучі, Ірпені і Бородянці ви просто не встигли це зробити, бо довелось дуже швидко тікати, щоби вас не повбивали всіх до одного. Всі ваші злочини документуються і настане час, коли про вас звірів будуть зняті документальні фільми з свідченнями ваших злочинів, з фото ваших злочинів. Ви мерзеніші від німецьких нацистів, бо ті себе визнавали людиноненависниками і брали за це відповідальність. Ви з тим же задоволенням чините злочини проти людства, але не визнаєте цього і думаєте, що цього достатно для того щоби відповідальність не нести. Хуй ви вгадали. Цивілізація знищить вас так само як знищила німецьких нацистів.

Треба бути йобнутим на всю голову, мати нік Рус і бути селюком, щоби вставити мій оригінальний текст в гуглперекладач, перекласти його на російську, потім знову на українську і ту хуйню, що вийшла видавати за правильне. Те що ти виклав як кінцевий варіант повна хуйня і видно неозброєним оком, що перекладач поперекручував і зробив це з їбанутими помилками, помінявши дієпричастя на дієслова. Оце, що таке: жерти, а не розуміти виявляти. Така селюк Було розуміння виявляти, тобто виказивать поніманіе, а вийшло виказивать понімать. А селюк чоловічого роду, а не жіночого як це зробив перекладач. І ти тупа свиня великими буквами пишеш, що так правильно. Пішов нахуй, тупий рагуль.

----------
Козолуп, ти звідки такі слова знаєш, ти ж сапожина піхотна і свинособака кацапська? Правильно: шхєрішся. Це флотське слово від слова "шхєри". Що це є, пояснювати тобі не буду, бо ти тупий підніматєль шлагбаума.А я думаю, де це дівся одноногий осємєнітєль з Ялти? А у нього виявляється електрику відключили. А шо сі стало, свинособаки. Шо жи ви ваш крим без світла залишили? Як так сталося? Свєта нєт, єлектрічєства нєт, води нєт, людєй нєт. Планєта Шелєзяка.
Ниии чё не понятно.
Из всей портянки,только понял,что блохастый с каким то тупым рагулём беседовал.
Наверно с шалопутом.
Цитата:
Сообщение от GASCHE Посмотреть сообщение
Вы там были, или это очередная ваша инсинуация?
Конечно был.Он же Фигаро.Ти там ни здесь его поймать не могут.
А почему не могут? Потому что нахуй никому не нужен.

Последний раз редактировалось cfkvsi; 17.09.2024 в 14:16..
cfkvsi вне форума   Ответить с цитированием