Показать сообщение отдельно
Старый 02.09.2024, 18:54   #149897 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от 2-GARIN Посмотреть сообщение
По кУеву сегодня конкретно прилетело, особенно туда, где беспилотники собирали.
Тримай і радій, гівноїд одноногий.

Всего командование ВВС ВСУ сообщает о том, что в подконтрольное воздушное пространство Украины зашло 58 воздушных целей, из них: 16 баллистических ракет баллистических ракет «Искандер-М»/KN-23; 14 крылатых ракет Х-101; 4 зенитные управляемые ракеты С-300/С-400 (из Белгорода); 1 ракета не установленного класса, скорее всего переделанная зенитная, поскольку выпущена с территории Белгородской области и 23 ударных БпЛА «Shahed-131/136».



----------

Цитата:
Сообщение от Mems Посмотреть сообщение
Ви пиганци скоти все время по мирняку бьете везде уже с 14 года неонацистское рыло, буде , буде у него - шашлык из тебе буде И да иди своему прыщавому воно покажи игте там дитя и митя были из вашей неонацистской пидроздили 3 кремовой , тик ток бригады .Ты кому мурло хочешь по ушам тут проехать , есть видео где жинка ваша их сдала и прилетело сукам в нужное мисто
Та мені похуй на твоє скиглення. Ви б"єте по містам і селам далеко за лінією бойового зіткнення. Я це бачу своїми очима в своєму місті. Ви завжди б"єте по мирним людям, а потім пиздите, що там були воєнні. Шо вам ще пиздіти, щоб приховати свої злочини проти цивільних громадян? Куди ваша ракета попала там і американські інструктори. А тільки ніхто і ніколи не бачив трупи американських інструкторів, а лише прості цивільні громадяни. Ти можеш мені не пиздіти, я бачу все своїми очами куди прилітають ваші ракети. Тому залиш свій правєдний піздьож своїм друганам гівноїдам. Ви сцикливі кати, воєнні злочинці, нацисти і фашисти. Німецькі нацисти були благороднішими, бо вони хоч не пизділи шо вони вбивають противника. Вони тупо вирішували єврейське питання. Ви вирішуєте українське, знищуючи українців, але всираєтесь самі про це сказати. А так то все всі добре бачать хто ви і що ви.

----------

Цитата:
Сообщение от алеккк Посмотреть сообщение
я не проклятье его, я его приговор
Ти кусок собачого лайна на підошві.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием