Показать сообщение отдельно
Старый 01.09.2024, 15:09   #149837 (permalink)
Новичок
 
Регистрация: 29.01.2020
Сообщений: 4
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 0 раз(а) в 0 сообщениях
Откуда: Московское царство, тайга
Авто: ГАЗ-33081
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Dad_Cats Посмотреть сообщение
Ну ясний хуй. Я бачив фото града посеред дев"ятиповерхівок. А аєропорт в Донецьку хто розхуярив? А Метро хто розграбував, а автосалони, банки і ювелірки? Теж ми. Ти ж пиздиш так, наче ніхто нічого не бачив і не чув. Зброю до рук взяли ви, дали вам цю зброю російські війська. Снаряди до неї дала Росія і ви цією зброєю почали стріляти по нашим військам і по населенним пунктам Донбасу. А тільки потім вам почала прилітати отвєтка. Ми знаєм і ти знаєш хто перший почав бойові дії. Так що іди нахуй зі своїми вскукарєками і кондиціонерами. Ти дешева дирява шкура, яка продалась кацапам. І таких як ти там було багато, але не більшість. По всій Україні зараз дуже багато донецьких. І більшість з них ненавидять кацапів і таких як ти. Саме зараз в моєму гаражі робить штукатурку і стелю фірма якою керує жінка з Донецька. Інакше як тварями вона вас і росіян не називає. І да, розмовляє на російській мові, а я з нею на українській. І в нас є повне порозуміння. Вона ж мені і квартиру в Ірпені в 2022 робила. Тут дуже багато донецьких і всі вони вас ненавидять. Колись вони повернуться додому і знімуть з тебе шкуру.
Сань, а думаешь до них дойдёт?
Вряд ли.....

Вони повернутся додому и знайдуть эту нацистку тварине, або ему бестолковку повернев на 180 градусив
__________________
Я убрал подпись, но это не значит что я изменил своим взглядам на подонков которые поддерживают убийства мирняка!

Последний раз редактировалось путин вова; 01.09.2024 в 15:24..
путин вова вне форума   Ответить с цитированием