Показать сообщение отдельно
Старый 29.08.2024, 18:42   #149662 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от cfkvsi Посмотреть сообщение
А нехер было тебе блохастый брать лицензию на обслуживание леопардов.
А то помнится хвалился, что егр будешь на них отключать.
Так что теперь не ной,нытик ты облезлый.

----------



Так ты определись(безвести или разорвало)
Что не блохан, то сказочник.

----------

Понад 230 авто пошкоджено вибуховою хвилею та уламками у Кривому Розі,-ОВА

Рятувальники провели роботу, аби потрощені машини не зайнялися.

Понівечені й СТО, адмінбудівлі, профтех.

Кількість постраждалих зросла до дев’яти. 46-річній жінці надали меддопомогу на місці. Її стан задовільний.
Вот ведь,возле какой то помойки с двумя воротами, на ремонте стояло аж 230 авто.

----------

Суки хохлодрочеры картинки постят из Макеевки
10.11.2022 где они расхуярили гаражный кооператив.
Йоб твою дурну мать. За сервісом стоянка. Там машини і побило. Чи ти думаєш що Іскандер це як граната? В мене мій дім аж затрясся, а я від того місця за 8км. Тупі ви свині, Конашенкову вони вірять, а тут шукають протиріччя і піздьож. Нахуя мені тут брехати? Але воно сука сидить і дрочить, при цьому знає, що все шо робить ваша держава суцільний воєнний злочин. Ви б"єте ракетами по густонаселенним районам і розказуєте, що ви там щось захищаєте, воюєте з нацистами із НАТО. Ну то не нийте тоді, коли вам прилітає по воєнним об"єктам. Наші війська такого як ви не творять. Ви і є планетарне зло, яке треба знищити, вашу помийку треба ізолювати і обескровити, щоби у вас ледве вистачало на їжу, але ніколи не було можливості лізти до людей і трощити те, що ви ніколи не будували. Ви нацисти і руцькі свині.

----------

Цитата:
Сообщение от Mems Посмотреть сообщение
Это кондиционер не правильно заправили , шиномонтажники поди сэкономили в гараже А ты ходи пригинайся и уши тренируй, твой фабчик уже на старте давно ожидает команды фас
Пока мій фабчик прилетить ти овочем станеш, сратись почнеш і слюні пускати, свинособака ти інсультна.

----------

Цитата:
Сообщение от Roudell Посмотреть сообщение
Начинаю верить в проклятия.
Не дивуєш. Ти і в Путіна живого і великого віриш, а він всього навсього хуйло і клон.

----------

Цитата:
Сообщение от Roudell Посмотреть сообщение
Блох, как дела у тебя со светом ближайшие два дня?
Педалі крутю, ти ж знаєш.

----------

Русіше швайнен, ви ніколи не думали про те, що ви тупі і не далекі? Якби ви хоча б десяту частину того, що ви витратили на війну інвестували в Україну, то всі ви були б живі, користувались повагою і любов"ю, був би мир і всі б заробляли гроші і процвітали? А ви зробили так, що будете прокляті до сьомого коліна, вас будуть цькувати по всьому світу. Ви ніколи не виграєте цієї війни, лише обескровитесь і отримаєте повну ізоляцію. Їздити ви будете по своєму Гівняному кольцу, а верх туризму буде поїхати в Пхєньян, бо вас навіть Китай буде цуратись і дивитись на вас з підозрою, саме тому, що ви проїбете всі полімєри.

----------

Цитата:
Сообщение от алеккк Посмотреть сообщение
Dad_Cats,
Признайся, откуда у тебя свет? Оптоволокно или ты не с усраины?
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием