Показать сообщение отдельно
Старый 22.08.2024, 22:40   #149368 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Останній паром в Керчі пішов в компанію до крейсера москва. Тобто нахуй. Підарас в шапці за Ялти, краснодарський кефір відміняється. Ти будешь їсти пєрхоть підзалупну замість сиру.

----------

Цитата:
Сообщение от GASCHE Посмотреть сообщение
Российский расчет зенитного ракетного комплекса «Бук-М3» уничтожил украинский истребитель Су-27 при попытке ударить авиабомбой по мосту в Курской области.
То шо ти неповноцінний шизофренік я давно знаю. По якому мосту, придурок. Там вже немає мостів. Були і закінчились. Ти чавкаєш гімно. 3000 окупантів в мішку. Будуть працювати в каменоломнях на відбудові України.

----------

Цитата:
Сообщение от Roudell Посмотреть сообщение
Легко обходится созданием сервака через роутер. У меня Кенетик Гига - это позволяет.

Но ради прикола посмотрел через VPN Browsec - тоже работает.
Все ясно, працює але через сраку. Не просто нажав кнопку і дивись, а треба сєрвак віртуальний створювати. Це як їбать свою кацапську свинособачу самку через ганднон зроблений з дюймового гумового шланга. Ну їбіться. Ви не достойні американських технологій.

----------

Цитата:
Сообщение от Roudell Посмотреть сообщение
Это хохляцкая лента "Мёбиуса".
Как не посылай его нахуй, всё равно он в жопу придёт.
Я радий, що ти зрозумів всю безісходность битія. Вазєлін в аптеках есть? Якщо він теж з Гейропи, то бери солідол і не вийобуйся.

----------

Цитата:
Сообщение от 2-GARIN Посмотреть сообщение
Нажмите на изображение, чтобы открыть его в исходном размере.
Як страшно сука жить на расєє. Купив кавун і вже підарас.

----------

Повний піздос в Волгораді. 12 літаків нахуй на аеродромі згоріли. Будете свої Каби з катапульт запускати.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием