Показать сообщение отдельно
Старый 19.08.2024, 20:44   #149208 (permalink)
Новичок
 
Регистрация: 07.01.2021
Сообщений: 15
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: ЛНР РФ
Авто: ммс
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Dad_Cats Посмотреть сообщение
Вашого Лапти Аладіна хуй доженеш шоб сожрать. Неуловімий Джо. Весь час розминається. То з Пригожиним, то з Сирським. Ваші бородаті Лапті тільки ваших срочніков можуть в жопу їбать і Бабая. От в цій справі вони відважні і сміливі воїни.
Піся з кожним з вас я розмовляю в тому стилі на якому розмовляєте ви. В данному випадку я відповів осємєнітєлю з Ялти на тій же понятійній мові на якій цей підарас звернувся до мене. Якщо якийсь підарас обмежується тільки цією темою про гомоєблю я його в кінці кінців ставлю в ігнор і більше не читаю його коментів. Бо не цікаво. Ти от до нєприлічія нудний і постійно зеркалиш, але про гомоєблю не пишеш, тому я досі тобі відповідаю. Ціни це і не пизди свої вскукарєки про якусь несправедливість. Я справедливий і ніколи не брешу.
Цитата:
Сообщение от путин вова Посмотреть сообщение
Бородатая лаптя всегда была настроена на любовь. Особенно к бабаям))))
Воевать она не настроена- там же не тир.
Блять, ну понравился нохче лугандонец. Лугандонец нохча приглянулся. Это любовь.
И не надо никаких гей-парадов, просто два любящих хуя нашли друг друга.... Совет и любовь!
два педика, от вас Бабай дрюкал, шо до сих пор срака свербит, забыть не можете, красное очко. Вот выскочит Бабай опять повсираетесь!
алеккк вне форума   Ответить с цитированием