Показать сообщение отдельно
Старый 17.08.2024, 18:30   #149114 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mems Посмотреть сообщение
К стати ебанат имя Александр греческое и никаких олесь нет и не будет ебанат .!.
Ти настільки тупий і убогий, що тобі доводится розказувати очевидні речі. В кого ти такий уродився. Ім"я Іван це те саме, що Ян, Джон, Хуан і т.д. Ім"я Олександр, це те саме що Алєксандр, Олекса, Алессандро, Алєкс і навіть Іскандер. Ти не знав таких простих речей? Ебать ти темний як пліснявий погріб. Також ім"я Євгєній, це Жуан, Жан. Ну стидно ж бути таким дебілом як ти.

----------

Цитата:
Сообщение от Mems Посмотреть сообщение
Задание поставленное Верховным выполнено и выполняется с перевыполнением плана , зимой олеся и ты присоединишься к этми цифрам
Їбуть тебе твої пропагандисти в хвіст і в гриву. Коли Бог хоче покарати людину, Він лишає її розуму. І тоді цю людину називають божевільним. Тобто вільним від Бога, Бог її забанив і вигнав нахуй. В вашому випадку Бог забанив всю вашу смердючу Помийку. Він лишив вас розуму, здібностей критично сприймати інформацію і будувати логічно-наслідкові зв"язки. На вашому прикладі Він показує як не треба жити і діяти. А далі смерть і розпечені сковорідки в пеклі. Ви прокляті на завжди. Прощення вам немає. І ваші внуки і правнуки будуть розплачуватись за те, що ви натворили.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.

Последний раз редактировалось Dad_Cats; 17.08.2024 в 18:31..
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием