Показать сообщение отдельно
Старый 13.08.2024, 17:54   #148930 (permalink)
Новичок
 
Регистрация: 07.01.2021
Сообщений: 15
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: ЛНР РФ
Авто: ммс
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Dad_Cats Посмотреть сообщение
Підарас луганський, Ірпінь, Буча і Гостомель це практично одна локація без розривів. Тобто від мого дому в Ірпені до гаража в Гостомелі менше 10 км. Я їду туди через Бучу. Я проїзжаю з Ірпеня на Київ мимо стоянки, де досі лежить гора в сотню одиниць з розстріляних і спалених нацистами цивільних машин. Ця гора не залишає в мене сумнівів що до того, що відбулося в Бучі. Я досі бачу сліди обстрілів цивільних будівель в цих трьох містах. Пішов ти хуй смоктати зі своїм кондиціонером де сидів ваш гєрой Гіркін. Тепер ваш Гіркін сидить в тюрьмі. Всі ваші герої, які продалися оккупантам, вбиті і більшість з них самими росіянами. Виконав свою місію і на цвинтар. Ви відпрацьований матеріал. Хто не вбитий - в повному маргінесі. Ніхто не зміг піднятись вище бомжів. Поклонська, Монтян, Губарєв, Чалєнко і ще сотня підстилок таких як вони, підбирають об"їдки с кацапського столу. І їм ще пощастило, що вони живі. А такі чмирі як ти зображають з себе гражданінов рф і пишаються цим аж пердять від натуги. Але мідяки отримані за ваші дешеві шкури вже у вас закінчилися, а більше вам ніхто не запропонує. Ви вже непотріб. Годувати вас - зайві витрати. Та й смердить від вас так, що очі виїдає навіть у самих кацапів. Ти сидиш в Луганську і будеш терпіти все, що з тобою будуть робити окупанти і при цьому їм кланятись, знаючи скільки коштує твоє нікчемне життя в тій йобаній пизді, яку ти створив своїми руками. І будеш сидіти поки Луганськ не звільнять ВСУ. А потім знову будеш сидіти тихо як щур, стуливши рота, щоб тобою не зацікавились в військовій адміністрації. І так буде поки не здохнеш.
криворожский пидарас, жертва гей парада, ты думаешь от твоей брехни ты будешь жить лучше? или ты думаешь панский хуй будет доступней?
Совершенно очевидно в кого превратил вас майдан, нерабы плять, панду гэттььь.Твоя деградация идёт полным ходом и это видно со с стороны, тебе даже спиздеть не по шаблону неполучиться.
алеккк вне форума   Ответить с цитированием