Показать сообщение отдельно
Старый 13.08.2024, 04:20   #148910 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от =Stil= Посмотреть сообщение
А что такое? Затруднения с переводом?
Це в тебе затруднення. А я написав на українській мові. І о диво, россійською буде написано так само, але слово киргиз читатись буде зі звуком і. В українській мові ваша ы це и, а ваша и це і. Ви ж тупі як двері в сарай, бачите в українському написанні нашу И і думаєте, що це ваша и. Сука одноклітинні амеби. Тобі, жаба краснодарська, вже давно в хоспіс пора з твоїми деградованими когнітивними здібностями.

----------

Цитата:
Сообщение от Roudell Посмотреть сообщение
Хохлам систему самоуничтожения - пиндосы давно уже включили.
И морковка за которую они самоуничтожаются - пластмассовая.
Тиждень ганьби для російської федерації. Під контролем ВСУ 1000 кв. км. російської территорії. 44 населенних пункта. Це стільки ж, скільки ви захопили нашої за весь 2024 рік сотнями тисяч втрат в живій силі і техніці. Ваше населення панічно тікає, колони легкових автомобілів рухаються в глиб росії. Сотні полонених срочників і кадирівців. І на відміну від вас фашистів і нацистів, ВСУ не влаштовують на захоплених территоріях концтаборів і підвалів як ваша нацистська банда зі зброєю, яка катує, гвалтує, грабує і вбиває місцеве населення.

----------

Цитата:
Сообщение от GASCHE Посмотреть сообщение
когда говорил вам что не надо было вам с головой в дерьмо нырять, кто же потом такого засратого дурня использовать будет
І для чого ж ти головою в гівно пірнав?

----------

Цитата:
Сообщение от алеккк Посмотреть сообщение
вы досих пор пиздите про Бучу незная шо там произошло,
Підарас луганський, Ірпінь, Буча і Гостомель це практично одна локація без розривів. Тобто від мого дому в Ірпені до гаража в Гостомелі менше 10 км. Я їду туди через Бучу. Я проїзжаю з Ірпеня на Київ мимо стоянки, де досі лежить гора в сотню одиниць з розстріляних і спалених нацистами цивільних машин. Ця гора не залишає в мене сумнівів що до того, що відбулося в Бучі. Я досі бачу сліди обстрілів цивільних будівель в цих трьох містах. Пішов ти хуй смоктати зі своїм кондиціонером де сидів ваш гєрой Гіркін. Тепер ваш Гіркін сидить в тюрьмі. Всі ваші герої, які продалися оккупантам, вбиті і більшість з них самими росіянами. Виконав свою місію і на цвинтар. Ви відпрацьований матеріал. Хто не вбитий - в повному маргінесі. Ніхто не зміг піднятись вище бомжів. Поклонська, Монтян, Губарєв, Чалєнко і ще сотня підстилок таких як вони, підбирають об"їдки с кацапського столу. І їм ще пощастило, що вони живі. А такі чмирі як ти зображають з себе гражданінов рф і пишаються цим аж пердять від натуги. Але мідяки отримані за ваші дешеві шкури вже у вас закінчилися, а більше вам ніхто не запропонує. Ви вже непотріб. Годувати вас - зайві витрати. Та й смердить від вас так, що очі виїдає навіть у самих кацапів. Ти сидиш в Луганську і будеш терпіти все, що з тобою будуть робити окупанти і при цьому їм кланятись, знаючи скільки коштує твоє нікчемне життя в тій йобаній пизді, яку ти створив своїми руками. І будеш сидіти поки Луганськ не звільнять ВСУ. А потім знову будеш сидіти тихо як щур, стуливши рота, щоб тобою не зацікавились в військовій адміністрації. І так буде поки не здохнеш.

----------

Цитата:
Сообщение от путин вова Посмотреть сообщение
Не блять, я должен смотреть как сову на глобус натягивают!
Ты сам то подумай: здание советской постройки, а значит стена кирпичная толщиной от 510 мм.
Теперь возьми калькулятор и посчитай бризантный заряд скажем при использовании гранулотола или грамонита для разрушения такого здания. Гексоген не берём пока.
Так какая нахер ракета ПВО с её осколочным мизерным зарядом!!!
Хватит дуру гнать!
Вова, ніхто з них не буде нічого розраховувати. Скабєєва для них все вже розрахувала і розказала. Їм цього достатньо. Нахуя ти їм щось доводиш? Це примітивні тупі свинособаки, які сидять тут, щоби погавкати і висратись. "Размишлізми" їм не цікаві, бо їхні мізки примітивні і не заточені на таку складну дію. Всю цю нацистську падаль можна і треба лише гнобити і глумитись, а не виказувати їм повагу і шукати з ними зерно істини. В них немає честі і немає самоповаги. Вони людський шлак і достойні лише приниження і ганьби. Нахуя ти з ними розмовляєш як з людьми, якщо вони ними не є і не цінують твою адекватність і намагання достукати до здорового глузду. Там немає здорового глузду и тому немає сенсу туди стукати. Ну правда, мене дивує твоя настирність і віра в те, що вони люди. Будь яка собака з помийки в сто разів благородніша ніж ці діряві шавки. Ну нахуя це все від тебе?
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.

Последний раз редактировалось Dad_Cats; 13.08.2024 в 04:10..
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием