Показать сообщение отдельно
Старый 10.08.2024, 08:16   #148749 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mems Посмотреть сообщение
Прыгающее дерьмо спец делает , смысл ему отвечать ? Вы сами под его дудку играете , кто ему отвечает и читает это дерьмо . Либо игнор , либо чмырите суку , другое работает на скотов
Он с вами не дискутирует,если это никто не понял до сих пор. Он какой уже по счету тут враг и выполняет тут свою работу , а вы ведетесь на это дерьмо ,зачем ?
Я дійсно не дискутую. Немає тут з ким. Весь ваш лексикон і ваші "отвєти" обмежуються надуманими "нєпобєдімостью" і "вєлічієм". А всі ваші аргументи в підтвердження цих тверджень завжди про сосать і єбаться в жопу. А я не дискутую на такому убогому рівні. І тому я вас убогих моральних уродів лише чморю, гноблю і глумлюсь. Мені ваші "отвєти" не потрібні. Мене тішить ваша істерика. Я спеціально підбираю для вас такі факти які рвуть вам сраки на клапті. І ви нічого з цим зробити не можете. Ви мене читаєте і перекладаєте, а я змушую вас істерити. І ви не можете мені відповісти на тому ж рівні, на якому я вас гноблю. Один одному ви не цікаві і між собою ніколи не дискутуєте, а лише лайкаєте один одного і той гній, який ви тут виливаєте на українців і Україну. Тупий фашизм так і виглядає. Яку би дурість хто з вас не написав, його похвалять такі самі дурні і втішаться своїм єдінством(фашизмом). Так що не думай про дискуссію. Кожного з вас я розкатаю як пластилін, бо за мною логіка, правда, простота мислення, креатив і дуже гарний словниковий запас з двох мов, російської і української. І матюки теж. І я вмію їх вставляти лише для підсилення смислового навантаження написаного. А ви не знаєте навіть своєї мови, а розмовляєте лише про гомосятину і не здібні мислити от слова зовсім. Чесно кажучи, раніше я не думав, що так багато настільки тупих росіян, які не можуть донести думку цензурними словами. Але тепер переконався, що так воно і є. Та і донести власне вам нічого. Ви і без мене знаєте, що ви пиздите, бо точно знаєте, що ви самі напали на нас, видумали різні для цього причини, щоб виправдати свої злочини проти нас і зняти з себе вину. І ви добре бачите, що ваша брехня не працює ніде, тому і аргументовано дискутувати ви не можете. Залишається вам лише вигадувати про єврогеїв, єблю в сраку і в рота. І то, це теж у вас виходить хуйово і ви самі в це не дуже вірите. Все на що ви здатні це знущатись і катувати тих хто попав в ваші криваві руки. І от там ваші викривлені фантазії про єблю в сраку ви реалізовуєте по повній, без всякого внутрішнього дискомфорту. Звільненні полоненні вже дають свідчення про вашу дикість і кривавість в міжнародних судових органах. Цивілізований світ від вас в шоці і в ступорі. Захід ніколи не думав, що тварюки із Росії, які називають себе людьми, можуть бути настільки звіроподібними чудовиськами.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием