Показать сообщение отдельно
Старый 09.08.2024, 00:42   #148685 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Master911 Посмотреть сообщение
Это все, что у вас пiдaрiв осталось, последнии конвульсии с наемниками, на фронте вам пизда, нашли лазейку где тонко там рванули и мирняк убивать во ахуенно)))) Да наши проебали даже минные поля не сделали, заебали тоже , мины + лепестки и ебошить, а так прошли маршем, а мирные пострадали, живите пока суки, доиграетесь мрази, я думаю ВВП и штаб не сидят просто так, хотя в этом штабе я его рот ебал выгонять много кого еще надо, надеемся дождемся Жукова или подобных и тогда пизда вам хряки ебаные
Морда, не істери. Просто попробуй включити мізки і подумати. Раз туареги пройшли в Курську область, то це означає, що всі ваші війська в другому місці і в м"ясних штурмах. А там нікого окрім срочників немає, Вам не вистачає людей для оборони своїх кордонів. Це ваше слабке місце і ми логічно це використовуємо. Не треба мені пиздіти про якесь мирне населення. Ви ніразу не звертали уваги на наше мирне населення і їбашили іскандерами по містам України з нашим мирним населенням. Я можу накидати тобі фоток зі свого Кривого Рогу з розбитими дев"ятиповерхівками. І таких міст в Україні кожне друге. Вас ніколи не хвилювало наше мирне населення. Але тепер чомусь хвилює ваше. Не переймайся. Похуй на ваше мирне населення, тим більше, що все ваше мирне населення підтримує вашу війну. Ну то хай терпить. Це нормально. Не ми цю війну почали, а ви. Тому всі претензії до вашого Путіна і його банди. Наша задача звільнити від оккупанта свою территорію, а які ми для цього способи застосуємо - то наша справа. Якщо при цьому буде потерпати ваше "мирне населення" то нам похуй. Ти теж представник мирного населення, але усіми силами підтримуєш фашистів і нацистів, які вбивают мирне населення України. Ну то сприймай це нормально як закономірність. Наша задача вбивати вас до того моменту поки ви не зрозумієте, що українці не ваш братський народ, а дуже агресивні люди, які не хочуть вашого рабства і будуть битись з вами поки не вб"ють останнього оккупанта на нашій землі. Ми не можемо цю проблему залишити своїм дітям. Нам потрібно раз і назавжди вбити вам в голову, що нападати на Україну дорого, даремно і смертельно небезпечно. Щоби ви заказали це своїм дітям і більше ніколи не будували планів нас захопити в рабство. Ми ніколи не були рабами і ніколи не будемо рабами. І ми це увіб"ємо вам в голови на віки вічні. В нас немає іншого виходу. Нам не потрібні ваші землі, нам потрібно відбити свої і ми це зробимо. Ви даремно на нас напали. Ми вас відучимо від цього точно так само як це зробили фіни.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием