Показать сообщение отдельно
Старый 06.08.2024, 22:59   #148624 (permalink)
Абориген
 
Аватар для Master911
 
Регистрация: 06.11.2013
Сообщений: 828
Вы сказали Спасибо: 171
Поблагодарили 38 раз(а) в 32 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 4
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: 161
Авто: M3 S50
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Dad_Cats Посмотреть сообщение
Ніт. Це вони дали пизди фашистам по самі помідори.

----------

В Кривому Розі, єслі шо. Твої "братья і друз"я останню ногу від дохлої коняки доїдають перед тим як їм ноги відірве бабою ягою, а потім вони стандартно застреляться із казьоного калаша. У вас це вже за положняк. Дрончик прилетів, ногу відірвав і підар на камєру дрона - наблюдатєля показательно пускає собі кулю в рота, бо знає, що його ніхто не витягне і ногу йому не пришиє. При цьому в нього немає обезболюванного, він стіче кров"ю і буде довго мучитись від страшних болей.

----------

Сто пудів. Бачив, не пиздиш. Твоєю мордою можна собак убивать за один раз. А можна навіть твоєю мордою бетонні укріплення пробивать. Чо ти не на фронті? Таку морду не кожен ФПВ дрон відірве. Хуже танка. Слава Україні! Путін Хуйло, лалалала.
Я могу и мордой и кулаком и ногой черепки разламывать как ты, ты тока гнида , в интернете герой, я не боюсь лицо прятатять, а ты сыкло ебливое никогда его не покажешь мразь , пока мы тебя не достанем


Насчет фронта я помогаю больше чем моя морда там была бы, мозги важнее и руки радиоэлектроника с 1990ых годов.

Последний раз редактировалось Master911; 06.08.2024 в 23:03..
Master911 вне форума   Ответить с цитированием