Показать сообщение отдельно
Старый 05.08.2024, 23:03   #148578 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 1 раз в 1 сообщении
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от алеккк Посмотреть сообщение
Сообщение от Dad_Cats
Давай, де живеш, де працюєш, давай розберемось, ти ж не підарас? Чи підарас? Ти ж тепер гражданін РФ. Боятись тобі нічого, в перемозі РФ ти впевнений на 100%. Чого тобі боятись? Буданов тебе не дістане. Чи ти не впевнений в перемозі РФ? Га? Руцкіє своїх поліцаїв не бросають, чи бросають? Ти ж під надійним захистом? Давай адрєс і телефончик, чо ти сциш?
придурь, таких как ты по посадкам и оврагам с 2014 года сотни тысяч прикопанных. Ты решил мамкиным пирожком его писюном махнуть?
Я сам приду, лучшее о чём тебе мечтать это подать мне бумажку вытереть сраку когда я насру на майдане, а ты будешь восхвалять запах этого дерьма. Хыхол ты будешь жрать всё дерьмо, и своё и чужое, гавноед
Отак от і проявляється кацапське сцикливе нутро підараса і хуєсоса. На словах хєрой і вєртухай, готовий в бой за родіну, а на дєлі боїться своє ім"я назвать. Чмо ти обісцяне, гражданін РФ. Сиди в своєму вонючому схроні і не пизди більше про адрєса. Тобі не потрібні нічиї адрєса, бо ти сциш власної тіні і лякаєшься власного звуку із своєї смердючої сраки. Ви всі тут такі, сцикливі, обісрані і обісцяні. Рабидло ти йобане, хуєсос РФ. Тобі не треба ніяка бумажка, в тебе для цього майка е і гнучка спина, де ти можеш сам собі сраку вилизать, не вилазячи із своєї обісраної копанки. В тебе ноги забули як ходити, а коліна як п"яти у старої баби потріскані від лазання по темним норам. Чмо сцикливе, куди ти блядь прийдеш? На який майдан? Тобі гімно прямо в копанку закинуть, щоб ті звідти не вилазив і людей своєю поганою мордою не відраджував.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
Кожен двохсотий москаль файний. Натягую на свій хуй LupiDoL - сєпарську свинособаку.

Последний раз редактировалось Dad_Cats; 05.08.2024 в 23:17..
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием