Показать сообщение отдельно
Старый 13.03.2024, 21:59   #142064 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 0 раз(а) в 0 сообщениях
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от 2-GARIN Посмотреть сообщение
...Кстати по папе , я- хохол... Упёртый Крымский хохол (Но не украинец)!

P.S. Вообще-то аватарку я поставил для таких как ты! У меня предки , с двумя высшими образованиями ... а таких как ты потроллить- одно удовольствие! ...Тупи дальше!
Ты Витя, безродная собака, дворняга, Кабыздох. По папе он хахол. Хахол, это кацапский холуй, унтерменш для лаптей, существо низшего порядка, годный только служить и лизать кацапские лапти, так шо тут ты прав, ты хахол. Украинцем надо быть и чувствовать это. А ты собака без рода без племени. У предков его были высшие образования. И что? Ты блядь к этому каким боком? Это что, твое что ли? Ты тупой и безмозглый баран у которого в голове нихуя нет кроме пожрать, посрать и поспать. Тоже мне, нашел чем гордиться, чужим образованием его предков. Ты волосатая абизяна, Витя, бестолковая, глупая и инфантильная. Достойная только презрения и отвращения. Иди осеменяй бродячих собак, если поймаешь и они тебе хуй вместе с яйцами не отгрызут. Кого ты блядь можешь потролить и чем? Тупыми картинками из вконтактика? Окстись баран. Ты примитивен и бездарен.

----------

Цитата:
Сообщение от Elic Посмотреть сообщение
Так-то конечно не особо и хотелось знать , но всё же, так резко
Да срал он на вас, пидарасов. Ему западло с вами петухами общаться. Прикинь, блядь подзаборная, а вдруг он в РДК вступил и пилит ваши тупые котелки? Когда ему с этим занятием вам педрилам тухлодырым, тут хуету всякую писать.

----------

Цитата:
Сообщение от vl@dimir Посмотреть сообщение
на лбу наколи себе частоту ВОЛГА
На жопе себе чорта кочегара с лопатой наколи, пидарас развальцованый.

----------

Станіслав Лем у листах до Майкла Кендла, американського перекладача своїх творів англійською мовою, написав з Берліна 6 травня 1977 року:

"...Росіяни були кодлом, яке усвідомлювало свою підлість і ницість безсловесним, глухим, здатним на будь-яку розпоясаність чином; отож, ґвалтуючи 80-річних бабусь, роздаючи смерть від нехоті, побіжно, між іншим, валячи, руйнуючи й нищачи усі ознаки достатку, ладу, цивілізованої заможності, демонструючи в безкорисливості цього нищення чималу Завбачливість, Ініціативу, Увагу, Зосередженість, Напруження Волі – завдяки цьому вони мстилися не лише німцям (врешті, – ІНШИМ!) за те, що німці влаштували було в Росії, а й мстилися усьому світові поза межами своєї в’язниці помстою, найпідлішою з можливих: адже вони обсирали все – жодні тварини не демонструють подібної, так би мовити, ЕКСКРЕМЕНТАЛЬНОЇ ЗАПЕКЛОСТІ, яку демонстрували росіяни, забиваючи й наповнюючи своїми екскрементами розгромлені салони, шпитальні зали, біде, клозети, серучи на книжки, килими, вівтарі; у цьому сранні на увесь світ, який вони тепер МОГЛИ, яка ж це радість! скОпати, стовкти, обісрати, а до всього ще й зґвалтувати й убити (вони ґвалтували жінок після пологів, жінок після важких операцій, ґвалтували жінок, які лежали в калюжах крові, ґвалтували і срали; а крім того вони МУСИЛИ красти наручні годинники, і коли якийсь їхній малий бідачисько-солдафон не мав уже на це шансів серед німців у шпиталі, бо його попередники забрали все, що можна було забрати, він РОЗПЛАКАВСЯ з жалю і водночас вигукував, що коли негайно не дістане НАРУЧНОГО ГОДИННИКА, то застрелить трьох перших стрічних).

Якось у Москві, в [19]61 році, я навідався після 12 ночі, приїхавши просто з летовища, до ресторану "ексклюзивного готелю" (на вулиці юрба інших охочих ЗАБАВИ марно добивалася до готельних дверей) – і хоча там ніхто нікого не ґвалтував, не убивав і не обсирав, я бачив ТЕ САМЕ, і це справило на мене незабутнє враження, я назвав їх збожеволілою отарою, позаяк вони не вірять у БОГА, тобто, я бачив людей, яким відтято Вартості, тотально ампутовано етику; це було справді огидне видовисько.

...Совєтська система, як вияв corruptio optimi pessima [зіпсованості того, що найкраще] de facto є системою плекання усіляких отих рис, на які взагалі здатна спідлена людина. Зрада найближчих, видавання на муки приятелів, брехня на кожному кроці, життя у фальші від колиски до могили, потоптання традиційних вартостей культури й бетонування певних формальних аспектів цієї культури; адже ж ясно, що оте ґвалтування, мордування і обсирання є одним боком монети, а інший її бік – це совєтське пуританство, вікторіанство, "вітчизняність", патріотизм", "комуністична моральність" тощо".
==
Коментарів це не потребує - ми все те саме спостерігали в Бучі й Ірпені, в селах Сумщини й Харківщини, на Херсонщині після звільнення... Про це ж розкаже практично кожен, хто побував під окупацією від початку великої війни.

Часи минають, держави міняються, але ворог лишається таким самим.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us

Последний раз редактировалось Dad_Cats; 13.03.2024 в 21:55..
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием