Показать сообщение отдельно
Старый 16.05.2023, 12:35   #117739 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 0 раз(а) в 0 сообщениях
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от =Stil= Посмотреть сообщение
Ну смотри реальность и я тут совсем не причем. https://t.me/RVvoenkor/45114
На кадрах "вероятное поражение". Дядя, на кадрах вероятное поражение вашего кинжала и взрыв при падении его боевой части. Как тебе такая версия нравится? И это не в самом городе.

----------

Іноді мені в Тік-ток (так, я дивлюсь Тік-ток і китайці за мною стежать �� )
Так от, іноді мені там трапляються відоси з пропагандонських передач Під@рашки.
Останнім часом вони змушені з псячого піструна висмоктувати хоч якийсь позитив про перебіг як вони кажуть СВО. Але в них все більше виходить зрада.
Тільки за останній тиждень:
- прігожін назвав Ху@ла дедушкой-мудаком та розказав про бєгство солдат второй армії міра по своїх позіций;
- зʼявляється інфа, що ППО України збили перший аналоговнєт Кінжал, який неможливо збити;
- на флангах Бахмута в ЗСУ відчутні успіхи, а під@ри відступають;
- задвухсотили комбріга 72 бригада під@рів, з яким за тиждень до цього робив інтервʼю соловйов і яке мало б вийти на парашних каналах, як якого доза патріотично-блєвотної перемоги, але поки монтувався фільм - ЗСУ на половину зменшили чисельність їх бригади та задвухсотили їх командира з іншими офіцерами. Тоді казали, що локацію з офіцерами злили вагнера. Через помсту;
- і тут опача - виходить стаття на Заході, про те, що прігожин домовлявся з ГУР про передачу інформації про склади та штаби під@ровійська.
- а потім виявилося, що Луганськ це вже не тил, бо в України зʼявилися крилаті ракети Сторм Шедоу;
- в мережу потрапляє відео, як під Бахмутом два під@рських солдати закінчують своє нікчемне життя самогубством після поранення від гранати, яку скинув дрон, а тертій - здався в полон дрону!!! Але і це не саме цікаве, потім цей солдат дав інтерв’ю, в якому розповів про весь той відчайдушний піздєц, який коїться в рядах второй арміі міра;
- а потім наші невідомо як збивають на територією під@рашки 2 літаки та 2 гелікоптери;
- а потім Німеччина виділяє новий пакет допомоги, де ще більше ППО;
- а потім Сунак обіцяє Україні ще більше ракет дальньої дії, а також бере пілотів з України для навчання на «неназваних НАТІвських винищувачах»;
- а потім Макрон обіцяє додаткові танки, БТР та крилаті ракети і також обіцяє навчати наших пілотів;
- а потім в барбершопє Луганська підривають місцевого «міністра мвд»;
- а потім наше ППО відбиває масовану одночасну атаку ракет на Київ і збиває при цьому 6 з 6 Кінжалів, яких «нєвозможно збіть».
І це за 7 днів!
І це ще контрнаступу немає!
Агов, пропагандони під@рські? Шо з єб@лом?

----------

Цитата:
Сообщение от GASCHE Посмотреть сообщение
Прям не знаешь кому верить брехун на брехуне
Ну твоя тугоумность даже не удивляет. Когда с неба валятся куски сбитой ракеты, то они как бы могут повредить автомобили и даже дома. Тебе это в твою тупую голову не приходит?
__________________
We'll kill you all. May the force be with us
"Я русский бы выучил только за то, что нужно допрашивать пленных".
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием