Показать сообщение отдельно
Старый 03.02.2023, 21:36   #109491 (permalink)
Новичок
 
Аватар для Dad_Cats
 
Регистрация: 26.04.2017
Сообщений: 44
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Сказал(а) Фууу!: 0
Сказали Фууу! 0 раз(а) в 0 сообщениях
Откуда: Доброго вечора. Ми з України.
Авто: 308
По умолчанию

У Сполучених Штатах спрогнозували і глава ЦРУ підтвердив вирішальну битву в Україні

Майбутні події дадуть зрозуміти Путіну, що він не тільки не зможе просунутися в Україні, а й зазнає ризику втрати захопленої території, заявив Бернс.

У Сполучених Штатах прогнозують вирішальну битву в Україні протягом найближчих півроку, яка стане поворотним моментом війни.

Таку думку озвучив голова ЦРУ Вільям Бернс під час виступу у Джорджтаунському університеті у Вашингтоні, повідомляє CNN.

За словами директора американської розвідки, майбутні події на полі бою продемонструють голові Кремля Володимиру Путіну, що він не лише не зможе просунутися в Україні, а й серйозно ризикує втратити захоплені до цього території.

Бернс упевнений: російський президент припустився помилки, коли повірив, що західні держави втомляться від війни і послаблять підтримку України. Ці розрахунки так само не вірні, як і початкове рішення вторгнутися на українську територію, наголосив глава ЦРУ.
Як повідомляє Діалог, напередодні швейцарська газета Neue Zürcher Zeitung написала, що Бернс у січні нібито пропонував Україні та Росії укласти мирну угоду, за підсумками якої за Росією залишиться 20% української території, але й у Києві та Москві відкинули цей план. У Білому домі вже встигли спростувати цю інформацію, заявивши, що вона не відповідає дійсності.

----------

Цитата:
Сообщение от =Stil= Посмотреть сообщение
Ты ещё доебись до правописания)), совсем нечего ответить?))
А я не до правописания доебался. Я до отсутствия в твоих текстах логики. Ее там никогда нет. Я читаю, то что ты пишешь и понимаю, что ты не отдаешь себе отчета в том, что ты пишешь. Ты же свою правду полностью, полностью строишь из тупой бессмысленной пропаганды. Вот ты пишешь такую тупую дичь, что разумный человек бы постеснялся это писать. Вот читая то, что ты пишешь я так и представляю тебя одним из персонажей "Отрядов Путина", среди этих обезумевших бабок. Мне даже не верится, что они сами верят в то, что они говорят. Такое ощущение, что это актрисы пенсионерки, которые играют роль в последнем своем фильме. И ты где-то там среди них нихуя не играешь, а именно веришь в эту галиматью.
__________________
We'll kill you all. May the force be with us

Последний раз редактировалось Dad_Cats; 03.02.2023 в 21:38..
Dad_Cats вне форума   Ответить с цитированием